OK
 

حمل و نقل کانتینری

سرويس حمل و نقل كانتينري با بهره‌گيري از مديران و كارشناسان زبده و مجرب داراي دفاتر و شبكه نمايندگي‌هاي فروش فعال و گسترده در اقصي نقاط جهان است. ارائه خدمات حمل و نقل تركيبي و ترانزيتي به شهرهاي داخلي و كشورهاي همجوار و آسياي ميانه، استفاده از نرم‌افزار تمام خودكار كانتينري براي ردگيري اينترنتي كانتينر توسط صاحبان محترم كالا و ارائه خدمات منحصر به فرد حمل مستقيم از اقصي نقاط دنيا، بخشي از فعاليت‌هاي كانتينري به شمار مي‌رود كه همواره به عنوان تكيه‌گاهي مطمئن جهت تداوم تجارت كانتينري كشور در خدمت بازار و مشتريان عزيز و محترم ايرانـي بوده است. سرويس‌هاي عملياتي كانتينري در قالب 7 خط و با استفاده از 30 فروند كشتي با ظرفيت اسمي 91400 TEU به شرح ذيل صورت مي‌پذيرد.

خط HDM : با دراختيار داشتن 6 فروند کشتي، شامل 5 فروندکشتي 6500 Teu و 1 فروند کشتي 5100 Teu کليه بنادر و مسيرهاي خاور دور به حوزه خليج فارس را تحت پوشش دارد. اين خط سريعترين مدت زمان سفر مستقيم از بنادر حوزه خليج فارس (اعم از دبي ، جبل علی و بندرعباس) به تمامي بنادر خاور دور (شامل بنادر ، کينگداو، تيانجين، داليان، ليان يون گنگ، اينچون، بوسان، کوانگ يانگ و شانگهاي) و بالعکس را درمجموع ظرف مدت 42 روز ارائه نموده وساير بنادر مسير نیز توسط سرویس‌های فيدر به بنادر اصلي مذکور ارتباط داده مي شوند .

خط SCP : با در اختيار داشتن 6 فروند کشتي ، مشتمل بر 3 فروند کشتی با ظرفیت 5100 Teu ، 2 فروند کشتی با ظرفیت 3300 Teu و 1 فروند کشتی با ظرفيت 2700 Teu بصورت مستقيم سفر به کليه بنادر خليج فارس (اعم از بندرعباس و جبل علی) به بنادر مرکزي و جنوبي خاور دور (بنادر شانگهاي، نينگبو ، شيامن، شنزن و کائوکینگ) و بالعکس را درمجموع ظرف مدت 42 روز ارائه نموده و ساير بنادر مسير هم توسط سرویس‌های فيدر به بنادر اصلي مذکور ارتباط داده مي شوند .

خط ISC : با در اختيار داشتن 3 فروند کشتي، شامل دو فروند کشتی با ظرفيت 2200 Teu و یک فروند کشتی با ظرفيت 2500 Teu در مدت 26 روز بنادر شرق آسيا (تايلند، سنگاپور، مالزي، ويتنام، اندونزي، ميانمار،بنگلادش،فليپين, سريلانکا) را به دبي ، بندرعباس و بالعکس ارتباط مي دهد.

خط SAS : با دراختيارداشتن 1 فروند کشتي با ظرفيت 1000 Teu در مدت 35 روز کشورهاي شرق آفريقا (تانزانيا ، کنيا وزنگبار) را به ايران به پيوند ميدهد.

خط ECL : اين خط که با دراختيارداشتن 4 فروند کشتي کانتينر بر با ظرفيت 2500 TEU (3 فروند) و 2200 Teu (1 فروند) سرويسدهي در يک زمانبندي مشخص (کمتر از دو هفته يکبار) به محموله هاي کانتينري ازمنطقه خليج فارس به طرف درياي مديترانه و شمال اروپا را تحت پوشش قرار مي‌دهد و همچنين بارهاي صادراتي از منطقه اروپا وحوزه درياي مديترانه به طرف خليج فارس حمل مي گردند .

خط IIX : با دراختيارداشتن 3 فروند کشتي با ظرفيت 1100 Teu در مدت 10 روز محمولات بنادر هند (موندرا، ناواشيوا و کاندلا) وترانشيپي از مقاصد خاور دور، جنوب شرقي آسيا، اروپاي شمالي و مديترانه به صورت مستقيم و در کوتاه ترين زمان ممکن به بندر چابهار و ام القصر عراق و بندرامام خميني و بالعکس ارتباط مي دهد.

خط XPG : اين سرويس با در اختيار داشتن 3 فروند کشتي، با ظرفيتهاي 1100 Teu و 300 Teu در مدت 10 روز بصورت سرويس فيدري، بنادر داخلي حوزه خليج فارس شامل بندرعباس، بوشهر، بندر امام، بندر عسلويه، خرمشهر و بالعکس را بيکديگر متصل مينمايد. شایان ذکر است با اجرای طرح توسعه ناوگان گروه کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، در سال 1397 کشتی‌های کانتینربر با ظرفیت 14500 TEU متناسب با نیاز بازار و خطوط حمل به ناوگان این شرکت ملحق خواهند شد.


: ساير خدمات

سرويس حمل و نقل كانتينري مفتخر است تا بتواند در كنار ساير شركتهاي مرتبط و همخانواده خود و همچنين با در اختيار داشتن دفاتر و شبكه نمايندگيهاي گسترده و فعال در اقصي نقاط جهان، همواره به عنوان تكيهگاهي مطمئن در جهت تداوم تجارت كانتينري كشور انجام وظيفه نمايد.

 • ارائه خدمات حمل و نقل با استفاده از كانتينرهاي خودي با ظرفيت 252 هزار TEU
 • همكاري نزديك و تنگاتنگ با بيشتر شركت‌هاي فورواردر داخلي
 • ارائه خدمات حمل و نقل Door-to-Door، تركيبي و ترانزيت كالا به شهرهاي داخلي و كشورهاي آسياي ميانه
 • ارائه خدمات حمل و نقل متمايز و منحصر به فرد جهت حمل مستقيم در بسياري از بنادر آسيا و ايران
 • به كارگيري سامانه تمام خودكار براي ردگيري اينترنتي كانتينر توسط صاحبان كالا
 • ارائه خدمات بازاريابي و پاسخگويي به مشتريان سرويس حمل و نقل كانتينري مفتخر است تا بتواند در كنار ساير شركت‌هاي مرتبط و هم‌خانواده خود و همچنين با در اختيار داشتن دفاتر و شبكه نمايندگي‌هاي گسترده و فعال در اقصي نقاط جهان، همواره به عنوان تكيه‌گاهي مطمئن در جهت تداوم تجارت كانتينري كشور انجام وظيفه
 • برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت اینترنتی www.hdasco.com مراجعه نمائید


: مزایا و امتیازاتی که مشتریان هنگام استفاده از خدمات شرکت کشتیرانی از آنها برخوردار خواهند گردید
 • معافیت ازمالیات پرچم.
 • نرخ های مناسب کرایه حمل و مدت زمان قابل تمدید حمل کالا.
 • تسهیلات گسترده شبکه دفاتر نمایندگی درمنطقه آسیا ، اروپا ، منطقه خلیج فارس و آفریقا.
 • خدمات حمل ونقل ( دریایی ، جاده ای و ریلی ) به ایران و کشورهای CIS در همکاری با گروه کشتیرانی و شرکتهای تابعه.
 • خدمات اینترنتی به مشتریان در زمینه سیستم ردیابی حمل کالا و تامین تجهیزات مربوطه
 • موسسه آموزشی جهت دریانوردان و کارکنان خشکی.

طراحی سایت و سئو توسط آذران وب

Site design and SEO byAzaran Web