دوشنبه 30 بهمن 1396

شرکت حافظ دریای آریا با بهره گیری از سرویس حمل ونقل کانتینری متشکل از هشت خط عملیاتی و با استفاده از 30 فروند کشتی با مجموع ظرفیت اسمی بالغ بر TEU 91000 بهترین و مناسب ترین خدمات را به مشتریان و صاحبان محترم کالا ارائه می نماید.

1- خط HDM : با دراختیار داشتن 6 فروند کشتی ، شامل 5 فروندکشتی 6500TEU و 1 فروند کشتی 5100 TEU کلیه بنادر و مسیرهای خاور دور به حوزه خلیج فارس را تحت پوشش دارد . این خط کوتاه ترین مدت زمان سفر مستقیم از بنادر حوزه خلیج فارس (اعم از دبی ، بندرعباس) به تمامی بنادر خاور دور (شامل بنادر کینگداو، تیانجین، دالیان، لیان یون گنگ، اینچون، بوسان، کوانگ یانگ، شانگهای) و بالعکس را ارائه نموده وسایر بنادر مسیر هم توسط فیدر به بنادر اصلی مذکور ارتباط داده می شوند .

2 - خط SCP : با در اختیار داشتن 6 فروند کشتی ، با ظرفیت 3 فروند 5100 TEU , 2 فروند 3300 TEU و 1 فروند با ظرفیت 2700 TEU بصورت مستقیم کلیه بنادر خلیج فارس (اعم از بندرعباس و عسلویه) به بنادر مرکزی و جنوبی خاور دور (بنادر کاووشینگ، شانگهای، نینگبو، شیامن، شنزن) و بالعکس را متصل نموده وسایر بنادر مسیر هم توسط فیدر به بنادر اصلی مذکور ارتباط داده می شوند .

3 - خط ISC : با در اختیار داشتن 3 فروند کشتی ، با ظرفیت 2200 TEU ، بنادر شرق آسیا (تایلند، سنگاپور، مالزی، سریلانکا) را به دبی، بندرعباس و بالعکس ارتباط می دهد و سایر بنادر مسیر شامل (ویتنام، اندونزی و فیلیپین) هم توسط فیدر به بنادر اصلی مذکور ارتباط داده می شوند.

4 - خطSAS : با دراختیارداشتن 1 فروند کشتی با ظرفیت 1000 TEU ، کشورهای شرق آفریقا (تانزانیا ، کنیا وزنگبار) را به هند (موندرا و ناواشیوا) و در نهایت ایران پیوند می دهد.

5 - خط ECL : این خط که با دراختیارداشتن 5 فروند کشتی کانتینر بر با ظرفیت 4 فروند 2500 و 1 فروند 2700 TEU سرویس دهی دریک زمانبندی مشخص، محموله های کانتینری ازمنطقه خلیج فارس ، خلیج عدن و دریای سرخ به طرف دریای مدیترانه (شامل بارسلونا، والنسیا، جنوا، استانبول، دامیتا) و شمال اروپا (شامل هامبورگ، آنتورپ و بنادر اسکاندیناوی و بالتیک) تحت پوشش قرارمی گیرند وهمچنین بارهای صادراتی از منطقه اروپا وحوزه دریای مدیترانه به طرف خلیج فارس حمل می گردند .

6 - خط IIX : با دراختیارداشتن 4 فروند کشتی با ظرفیت هر کدام 1000 TEU ، محمولات بنادر هند (موندرا و ناواشیوا) وترانشیپی از مقاصد خاور دور، جنوب شرقی آسیا، اروپای شمالی و مدیترانه بصورت مستقیم ودر کوتاهترین زمان ممکن به بندر وچابهار و ام قصر عراق و بندرامام خمینی وبالعکس ارتباط می دهد.

7 - خط XPG : این سرویس با دراختیارداشتن 4 فروند کشتی، با ظرفیتهای 3 فروند 1000 TEU و 1 فروند 300 TEU به صورت سرویس فیدری، بنادر داخلی حوزه خلیج فارس شامل بندرعباس، بوشهر، بندر امام و بندر عسلویه، خرمشهر و بالعکس را بیکدیگر متصل می نماید.

8 - خط SCY : با در اختیار داشتن 1 فروند کشتی با ظرفیت 1000 TEU بین بنادر (سریلانکا، میانمار و بنگلادش) در حال سرویس دهی است.

همچنین اداره و عملیات کانتینرهای تحت مالکیت شرکت حافظ دریای آریا با مجموع ظرفیت 254000 TEU از دیگر فعالیت های این شرکت کشتیرانی بحساب می آید. ضمنا چنانچه در مواردی تعداد بیشتری کانتینر مورد نیاز باشد، این شرکت بطور کامل آمادگی دارد تا جهت رضایتمندی هرچه بیشتر مشتریان خود با استفاده از سیستم های نرم افزاری بسیار پیشرفته و ردیابی کانتینرها بطورآنلاین تسهیلات مناسبی را دراختیار مشتریان و صاحبان محترم کالا قرار دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت اینترنتی www.hdasco.com مراجعه نمائید .

مزایا و امتیازاتی که مشتریان هنگام استفاده از خدمات شرکت کشتیرانی HDASCO از آنها برخوردار خواهند گردید :

- معافیت ازمالیات پرچم.

- نرخ های مناسب کرایه حمل و مدت زمان قابل تمدید حمل کالا.

- تسهیلات گسترده شبکه دفاتر نمایندگی درمنطقه آسیا ، اروپا ، منطقه خلیج فارس و آفریقا.

- خددمات حمل ونقل ( دریایی ، جاده ای و ریلی ) به ایران و کشورهای CIS در همکاری با گروه کشتیرانی و شرکتهای تابعه.

- خدمات اینترنتی به مشتریان در زمینه سیستم ردیابی حمل کالا و تامین تجهیزات مربوطه

- موسسه آموزشی جهت دریانوردان و کارکنان خشکی.