سه شنبه 31 مرداد 1396
سرویس حمل‌و‌نقل کانتینری با بهره‌گیری از مدیران و کارشناسان زبده و مجرب دارای دفاتر و شبکه نمایندگی‌های فروش فعال و گسترده در اقصی نقاط جهان است. ارائه خدمات حمل‌و‌نقل ترکیبی و ترانزیتی به شهرهای داخلی و کشورهای همجوار و آسیای میانه، استفاده از نرم‌افزار تمام خودکار کانتینری برای ردگیری اینترنتی کانتینر توسط صاحبان محترم کالا و ارائه خدمات منحصر به فرد حمل مستقیم از اقصی نقاط دنیا بخشی از فعالیت‌های کانتینری به شمار می‌رود که همواره به‌عنوان تکیه‌گاهی مطمئن جهت تداوم تجارت کانتینری کشور در خدمت بازار و مشتریان عزیز و محترم ایرانـی بوده است.
سرویس‌های عملیاتی کانتینری در قالب 6 خط و با استفاده از 24 فروند کشتی با ظرفیت اسمی ۹۱۰۰۰ TEU به شرح ذیل صورت می‌پذیرد.
- خط HDM: با برخورداری از 5 فروند کشتی با ظرفیت هر یک ۶۵۰۰ TEU و 4 فروند کشتی با ظرفیت هرکدام ۵۱۰۰ TEU کلیه بنادر و مسیرهای خاوردور به خلیج فارس را تحت پوشش دارد. این خط در سریع‌ترین زمان ممکن، خدمات مستقیم از بنادر حوزه خلیج فارس (اعم از دبی، بندرعباس و عسلویه) به تمامی بنادر خاور دور (شامل بنادر Qingdao، ianjinT، Lianyungang، Dalian، Shanghai و Ningbo) و بالعکس را ارائه نموده و سایر بنادر مسیر را نیز به وسیله کشتی‌های فیدر به بنادر اصلی مرتبط می‌نماید.
- خط SCP: با در اختیار داشتن 3 فروند کشتی با ظرفیت هر یک ۳۳۰۰ TEU ، 2 فرونـد با ظرفیت ۲۷۰۰ TEU و یک فروند با ظرفیت ۲۵۰۰ TEU بنادرKaohsiung، Xiamen و Shenzhen را به دبی، بندرعباس و عسلویه متصل می‌کند.
- خط ISC: با استفاده از 4 فروند کشتی با ظرفیت هر یک 2200 تا 2۵00 TEU بنادر شرق آسیا شامل سنگاپور، مالزی، تایلند، ویتنام، اندونزی، کامبوج، میانمار، بنگلادش، فیلیپین، سریلانکا و هند را به دبی و بندرعباس ارتباط می‌دهد.
- خط SAS: با در اختیار داشتن 2 فروند کشتی با ظرفیت‌های ۱۰۰۰ و ۲۵۰۰ TEU، کشورهای شرق آفریقا (تانزانیا و کنیا) را به هند و پاکستان و در نهایت ایران پیوند می‌دهد.
- خط EMX: با بهره‌گیری از ۲ فروند کشتی اقیانوس‌پیما، بنادر جنوبی ایران را حسب درخواست صاحبان محترم کالا به بنادر مدیترانه و به ویژه استانبول متصل می‌نماید.
و بالاخره خط PVL: با استفاده از یک فروند شناور با ظرفیت ۲۵۰۰ TEU در موارد لزوم بین بنادر ایران و بنادر ونزوئلا پیوستگی لازم را مهیا نموده است.
سایر خدمات
- ارائه خدمات حمل‌ونقل با استفاده از کانتینرهای خودی با ظرفیت 253 هزار TEU
- همکاری نزدیک و تنگاتنگ با بیشتر شرکت‌های فورواردر داخلی
- ارائه خدمات حمل‌ونقل Door-to-Door، ترکیبی و ترانزیت کالا به شهرهای داخلی و کشورهای آسیای میانه
- ارائه خدمات حمل‌ونقل متمایز و منحصر به فرد جهت حمل مستقیم در بسیاری از بنادر آسیا و ایران
- به کارگیری سامانه تمام خودکار برای ردگیری اینترنتی کانتینر توسط صاحبان کالا
- جذب محمولات سفارش داده شده و مذاکره با مشتریان و سیاست‌گذاران در اقصی نقاط جهان
- ارائه خدمات بازاریابی و پاسخگویی به مشتریان
- تأمین نیاز مشتریان از طریق خطوط کانتینری به بنادر شرق آسیا، کشورهای شرق آفریقا، شرق مدیترانه و بنادر ونزوئلا
- امکان نیازسنجی، خرید، اجاره، تأمین و تخصص کانتینر
- کنترل، ردیابی، تعمیر و نگهداری و فروش کانتینرهای از رده خارج شده
- دپوی کانتینر در حوزه تحت نظارت
- تهیه گزارش‌های مالی گوناگون جهت استفاده افراد ذی‌نفع
- پیاده‌سازی سیستم مدیریت فرایندمحور
- بررسی عملکرد فورواردرها و نمایندگان آنها در خارج از کشور
- سرویس حمل‌ونقل کانتینری مفتخر است تا بتواند در کنار سایر شرکت‌های مرتبط و هم‌خانواده خود و همچنین با در اختیار داشتن دفاتر و شبکه نمایندگی‌های گسترده و فعال در اقصی نقاط جهان، همواره به عنوان تکیه‌گاهی مطمئن در جهت تداوم تجارت کانتینری کشور انجام وظیفه نماید.